PAMĚTNÍ LISTY a UVÍTACÍ LISTY PRO 1. TŘÍDU

Pamětní listy jsou určeny především pro žáky 9. tříd jako vzpomínka na Vaší školu, ale také pro žáky nastupující do 1. tříd (Uvítací list).

Jedná se o malonákladové digitální tisky vyráběné ve velmi malých nákladech (do 30 kusů). Použitým papírem je křídový papír 300g nebo hlazený kartón 250g.

Ukázka 1 Ukázka 2

Připravili jsme pro Vás několik variant pamětních listů:

1.) Pamětní list pro žáky 9. tříd, dvoulist A4

Objednací kód: PL-1

barevný oboustranný tisk, formát A3, křídový papír 300g, přeloženo napůl na formát složky A4) Společně s objednávkou nutno zaslat (nejlépe e-mailem) seznam žáků jednotlivých devátých tříd včetně třídního učitele, fotografii budovy školy, případně logo školy. Uveďte prosím také termín (předběžně), do kdy zašlete společnou fotografii konkrétní deváté třídy. (Nemusí to být zcela nutně ta závěrečná oficiální, ale může to být i jakákoliv jiná, ale vhodná k danému typu tiskoviny.) Na základě objednávky a dodaných údajů připravíme návrh, který zašleme e-mailem ke kontrole. Poté počkáme na dodání závěrečné – společné fotografie, pamětní listy vyrobíme a zašleme do školy. Závazné objednávky nutno zaslat nejpozději do 30.4.

2.) Pamětní list pro žáky 9. tříd, dvoulist A5

Objednací kód: PL-2

barevný oboustranný tisk, formát A4, křídový papír 300g, přeloženo napůl na formát složky A5) Společně s objednávkou nutno zaslat (nejlépe e-mailem) seznam žáků jednotlivých devátých tříd včetně třídního učitele, fotografii budovy školy, případně logo školy. Uveďte prosím také termín (předběžně), do kdy zašlete společnou fotografii konkrétní deváté třídy. (Nemusí to být zcela nutně ta závěrečná oficiální, ale může to být i jakákoliv jiná, ale vhodná k danému typu tiskoviny.) Na základě objednávky a dodaných údajů připravíme návrh, který zašleme e-mailem ke kontrole. Poté počkáme na dodání závěrečné – společné fotografie, pamětní listy vyrobíme a zašleme do školy. Závazné objednávky nutno zaslat nejpozději do 30.4.

3.) Uvítací list pro žáky nastupující do 1. třídy, A4

Objednací kód: PL-4

(barevný jednostranný tisk na formát A4, papír karton 250g) Společně s objednávkou nutno zaslat (nejlépe e-mailem) fotografii budovy školy, případně logo školy. Na základě objednávky a dodaných údajů připravíme návrh, který zašleme ke kontrole. Poté pamětní listy vyrobíme. Závazné objednávky nutno zaslat nejpozději do 15.7.

4.) Uvítací list pro žáky nastupující do 1. třídy, A5

Objednací kód: PL-5

(barevný jednostranný tisk na formát A5, papír karton 250g) Společně s objednávkou nutno zaslat (nejlépe e-mailem) fotografi i budovy školy, případně logo školy. Na základě objednávky a dodaných údajů připravíme návrh, který zašleme ke kontrole. Poté pamětní listy vyrobíme. Závazné objednávky nutno zaslat nejpozději do 15.7.

Pokud Vás kterýkoliv z pamětních či uvítacích listů zaujal napište nám. Rádi Vám individuálně zašleme náhled některé z posledních realizací.