Kalendáře - stolní a nástěnné

VYTISKNEME JAKÉKOLIV KALENDÁŘE A TO JIŽ OD 1 KUSU!!!

DRŽÍME STÁLE STEJNÉ CENY JIŽ OD ROKU 2019

Přemýšlíte čím udělat svým blízkým radost, nebo čím potěšit své obchodní partnery. Kalendář vytištěný z Vašich fotografií by mohl být řešením. Náš KALENDÁŘ prostřednictvím Vašich fotografií, bude pro Vaše blízké, přátele nebo obchodní partnery, mnohem více osobním dárkem než ten „běžný“, koupený. U nás si můžete vybrat ze široké škály typů a druhů kalendářů. Vyrobíme originální kalendář i v jednom nebo dvou kusech. V základní ceně je zahrnut tisk, kompletace, vazba (u nástěnných kalendářů s očkem na zavěšení) a zadní kartón (u stolních stojánek).

Podrobné informace naleznete v prospektu níže, který si můžete stáhnout.

Typy kalendářů ke stažení (.pdf) - všechny typy

Objednávkový formulář ke stažení

Nástěnné kalendáře
Velikost A4 Velikost A3 10 x 45 cm tzv. kravata 15 x 30 cm
počet kusů vč. DPH vč. DPH vč. DPH vč. DPH
1-10 kusů 180,00 250,00 na dotaz na dotaz
11-100 kusů 120,00 200,00 na dotaz na dotaz
Stolní kalendáře (formát 14,5 x 28 cm)
Týdenní Čtrnáctidenní
počet kusů vč. DPH vč. DPH
1-10 kusů 260,00 160,00
11-50 kusů 190,00 120,00
nad 51 kusů zpracujeme individuální kalkulaci. Kontaktujte nás zde

* u stolních kalendářů je s ohledem na naše výrobní možnosti nejmenší vyráběné množství 3 kusy

Nad 200 ks jsou grafické práce - standard - ZDARMA.

Kapesní kalendáříky kapesní kalendářík formátu 54 x 85 mm, (tzv. "euro" formát) tištěno na křídový papír 300g Počet kusů vč. DPH
200-500 ks 4,50
600-2000 ks 3,50

Ceník je platný od 1.1.2019.Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Kalendáře tiskneme na kvalitní křídový papír. V případě kalendáře A3 na šířku je to křídový papír 250g, u kalendářů A3 a A4 křídový papír 200g. Stolní kalendáře pak tiskneme na křídový papír 130g. Vybrat si můžete z variant lesklý nebo matný.

Ceník grafických prací spojených s výrobou kalendářů

Grafické práce - Základ - rozsah prací

Služba obsahuje: vložení dodaných fotografií (obrázků) do šablony zvoleného kalendária, vždy jedna fotografie (obrázek) na jeden list, dodané podklady (fotografie) nejsou nijak kontrolovány ani upravovány - za kvalitu zodpovídá zákazník, bez možnosti jakýchkoliv zásahů do kalendária a volba barevného podtisku je možná pouze z nabízených základních variant, zaslání náhledu zákazníkovi ke kontrole, předtisková příprava. Tato volba zpracování kalendáře je sice nejlevnější, ale doporučujeme spíše zákazníkům se zkušenostmi v oblasti velikosti a kvality fotografií.

Aktuální cena dle zvoleného typu kalendáře se uvedena v objednávkovém formuláři
Grafické práce - Standard - rozsah prací

Služba obsahuje: kontrolu a úpravu dodaných fotografií (obrázků), vložení do šablony zvoleného kalendária, možno i více fotografií na jeden list, dodání loga na každý list kalendária, možnost zvýraznění konkrétních dat (např. narozeniny), možnost změny typu písma v kalendáriu, možnost volby jiné barvy podtisku než je v základní nabídce, zaslání náhledu zákazníkovi ke kontrole, předtisková příprava.

Aktuální cena dle zvoleného typu kalendáře se uvedena v objednávkovém formuláři
Grafické práce - design - rozsah prací

Služba obsahuje: tvorba zcela individuálního kalendáře zde požadavků zákazníka - tvorba kalendária, úprava a vložení jakéhokoliv počtu fotografií,obrázků a log, případně zpracování kalendáře dle dodaného design manuálu - vše je zpracováváno zcela individuálně a dopracováváno na základě náhledů a korektur. Tato volba zpracování kalendáře je doporučována spíše firmám, organizacím, společnostem, které požadují následný tisk v množství od 100 kusů.

Individuální kalkulace kontaktujte nás

Ceník je platný od 1.1.2023.Ceny jsou uvedeny včetně DPH.