Knihařské dokončující práce při zpracování zakázek

GRAFIKA, SAZBA, ZLOM, PREPRESS

Grafické studio MG PRESS CZ se zabývá komplexním zpracováním zakázek, od návrhu přes zpracování dat až k finálnímu produktu. Tedy sazba, zlom, prepress, digitální nátisk, produkční digitální tisk, postpress. Jsme schopni zpracovat jakoukoliv zakázku: vizitky, letáky, nabídkové listy, katalogy, kalendáře, firemní dokumenty, výroční zprávy, produktové listy, plakáty…

JSME TADY PRO VÁS.... Po předchozí domluvě a na objednávku jsme Vám k dispozici kdykoliv bez jakýchkoliv dalších příplatků.

Je nutno se však předem objednat telefonicky nebo e-mailem.

Grafické práce,
sazba, zlom, montáže, retuše a úpravy fotografií

Hodinová sazba: 500 Kč/hod. vč.DPH (v rozsahu do 10 hod. graf. práce).

Hodinová sazba: 400 Kč/hod. vč.DPH (nad 10 hod. graf. práce).

Účtuje se každých (i započatých) 10 min. práce. Nerozlišujeme zda pracujeme samostatně nebo za přítomnosti klienta v našem studiu. Pracujeme vždy stejně kvalitně a efektivně. Osobní přítomnost při tvorbě a přípravě zakázky je nutno!!! domluvit předem. Tato základní sazba se účtuje u všech grafických prací s vyjímkou těch, které jsou obsaženy v ceníku - viz níže. V případě individuální kalkulace komplexní tiskové zakázky je cena grafických prací součástí kalkulace. V tomto případě již není zvlášť účtována.